Mediniai vaikų žaidimo nameliai

Mediniai vaikų žaidimo nameliai ypatingai populiarūs Lietuvoje. Tai įtakoja ne tik gerėjanti Lietuvos ekonominė situacija, bet ir augant tėvų sąmoningumui. Kadangi tėvai vis labiau pradeda domėtis vaikų gerove, saugumu – vaikų nameliai tampa puikia išeitimi. Daugelis vaikų neįsivaizduoja savo gyvenimo be telefono ar kompiuterio, o tai kuo toliau, tuo labiau kelia nerimą tėvams kurie rūpinasi savo vaiko sveikata, emocine būkle. Vaikai mažai juda, silpnėja ragėjimas, bei didėja netaisyklinga laikysena. Taip pat norisi vaikaus užimti, nes gyvenant nuosavuose namuose, daugelis gatvių nėra apšviesta ir žaidžiant vaikams gatvėje nėra saugu. Čia ne viena šeima sutiktu su mumis, jog vaikų nameliai vaikams ne tik padeda sumažinti telefone praleisto laiko kiekį, bet ir išlaisvinti vaiko kūrybą, ir patį vaiką. Kuomet jis žaidžia smėlio dėžėje jis lavina smulkiąją motoriką, stato įvairias smėlio pilis. Visas laikas praleistas namelyje vaikams yra lauke, gryname ore, kuris taip reikalingas gerai emocinei būklei palaikyti ir užtikrinti vaiko sveikatingumą.

Kadangi vaikų mediniai nameliai yra puikus šių laikų technologijų sukeltos problemos sprendimas, daugeliui tėvų – natūralu, kyla klausimų. Pakalbėsime plačiau apie kylančius klausimus, bei stengsimės paliesti visas aktualijas susijusias su vaikų nameliais.

Mediniai vaikų žaidimo nameliai ir jų rūšys

Pirmiausia nameliai vaikams skirstomi į du tipus: lauko ir vidaus. Vidaus vaikų nameliai būna gaminami iš plastiko arba lengvos medienos konstrukcijos. Nameliai būna nedideli, dažniausiai išmarginti įvairiausiomis spalvomis. Šie nameliai atstoja palapinę kurią vaikai pasidarydavo iš kelių kėdžių ir užtiesalo. Šie nameliai skirti vidiniam naudojimui, nėra atsparūs lauko sąlygoms. Jie užima vietą kambaryje, kurios kartais taip labai trūksta.

Lauko nameliams priskiriami nameliai kurie naudojami kasdiena lauke. Jie būna taip pat plastikiniai arba mediniai.

Plastikiniai lauko nameliai vaikams

Plastikiniai lauko nameliai vaikams yra importuojami iš Kinijos arba iš kaimynės Lenkijos. Kiniški bei Lenkiški mediniai nameliai pasižymi lengvumu, bei yra transportuojami išardyti. Patogi pakuotė, dėl galimybės atsivežti kuo daugiau namelių vienu kartu. Šie nameliai gaminami iš pigios plastmasės, todėl jie nėra labai patvarūs. O saulėje pigūs dažai išblunka, ir tokio tipo namelis po kelių metų tampa neišvaizdus ir netinkamas naudoti.

Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams – geriausias pasirinkimas Lietuviškam klimatui, kuris yra tikrai labai įvairus. Mediniams nameliams gaminti naudojama pjautinė spygliuočių mediena, dažniausiai pušis. Šios pušies medienos lentos, po medinių detalių išpjovimo yra impregnuojamos specialiu impregnantu kuris suteikia medienai ilgaamžiškumą. Iš medienos gaminami nameliai vaikams yra tvirti ir sunkūs, todėl jiems nebaisūs jokie vėjai ar audros.

Mediniai vaikų žaidimo nameliai komplektuojami su įvairiausiais priedai. Šių priedų gausa padeda susikurti savo svajonių namelį. Taigi nameliai komplektuojami su:

Mediniai vaikų žaidimo nameliai

  • Čiuožykla (2,20m ir 2,9m ilgio);
  • Viena ar dviem supynėmis;
  • Smėlio dėže po nameliu;
  • Gaisrininko nusileidimo vazdžiu;
  • Kopinėjimo sienele;
  • Papildomais aksesuarais prie namelio.

Lietuvos gamintojai yra lankstūs, todėl Jūs galite susikomplektuoti namelį pagal savo vaiko/vaikų poreikius. Svarbu gerai apmastyti ko norite, ir pateikti teisingą užsakymą gamintojui.

Medinių vaikų žaidimų namelių gamybos terminas ir pristatymas

Mediniai nameliai pagal individualų užsakymą gaminami nuo vienos iki dviejų savaičių. Terminas priklauso nuo namelio tipo, komplektacijos gausos, bei ar daug užsakymų prieš jus reikia pagaminti. Mediniai vaikų žaidimo nameliai yra parduodami išrinkti, todėl užsisakius namelį, jis atvyks lentų pavidalų, ir reikės jas surinkti pagal pateiktą instrukciją. Jeigu Jūs manote, kad tai gali būti per sudėtinga Lietuvos gamintojai pradėjo teikti surinkimo paslaugą jūsų kieme, todėl tai tapo ne problema, bet ši paslaugą kainuoja iki šimto eurų.

Mediniai žaidimų nameliai kaina

Renkantis medinį namelį, pirmiausia visi planuoja biudžetą todėl mediniai nameliai kaina yra pirmas klausimas užduodamas prieš pradedant pasirinkimo procesą. Todėl, galima pasakyti, jog kainos priklauso nuo namelio dydžio. Natūralu jog didelis namelis kainuos brangiau, nes reikės daugiau medžiagų ir darbo jėgos jam padaryti. Komplektacija sudaro nemažą dalį namelio kainos, jeigu planuojate namelį pirkti pilnos komplektacijos, jis kainuos brangiau, nei tuščias namelis.

Mediniai vaikų žaidimo nameliai kaina

Norint namelį nusipirkti ekonominiu variantu, reikėtų pirkti ne sezono metu, tai yra žiemą. Taip pat būtų šaunu, kad pasirinktumėte namelį dažyti bei surinkti patys. Pasinaudojus šiais patarimais, tikėtina, kad namelį nupirksite 30 procentų pigiau nei perkant vasarą.

Prieš perkant namelį norime paminėti, jog tai yra ne vienos dienos investicija. Nameliai vaikams mediniai tarnavimo laikas yra labai ilgas, ir teisingai prižiūrint namelį, juo džiaugtis vaikai galės ištisus metus visą savo vaikystę. Todėl rekomenduojame pataupyti, ir įsigyti pati didžiausią su gausiausia komplektacija namelį. Vaikai bus laimingi, galės smagiai leisti laiką lauke gryname ore. O jūs busite tikri, kad padarėte viską, kad jūsų vaikai augtu sveiki ir leistų laiką gryname ore o ne kompiuterių ekranuose.