Kaip pastatyti vaikišką namelį

Artėjant pavasariui vis daugiau tėvai rūpinasi savo vaikų veikla gryname ore – kieme. Ir turbūt kiekvienam teko pagalvoti apie medinius namelius vaikams. Kadangi šie nameliai pagaminti iš medžio jie yra ergonomiški bei natūralūs, todėl puikiai tinka jūsų vaikų pramogoms kieme. Šie mediniai nameliai vaikams komplektuojami su čiuožykla, sūpynėmis bei smėlio dėžė, dažnu atveju pridedama ir kiti priedai tokie kaip virvinės kopetėlės, bei gaisrininko nusileidimo vamzdis ir kt. Dažnai tėčiai kurie mėgsta rinktis nusprendžia medinį namelį pasigamintį patys, bet kaip pastatyti vaikišką namelį norint vaikams suteikti daugiau pramogų, anksčiau minėtus priedus vis tiek tenka pirkti iš parduotuvių. Norint pagaminti kokybišką namelį kaip siūlo medinių namelių gamintojai būtina pripažinti jog mediena turi būti kokybiška bei tinkamai nuobliuota, kad užtikrinti vaikų saugumą. Pirkti tokią medieną mažais kiekiais yra ganėtinai brangu todėl sudėjus visą savikainą gaminant namelį patiems, dažnu atveju gaunasi kaina panaši į namelio gamintojų kainas.

Optimalus variantas yra užsakyti medinį namelį be surinkimo. Tuomet tėčiai gali surinkti medinį namelį kaip kokį baldą ir jaustis atlikę darbą. Bet reikėtų nepamiršti, kad namelio surinkimas trunka apie penkias valandas priklausomai nuo modelio, todėl kartais laikas brangesnis nei pinigai, ir tie keliasdešimt eurų už surinkimą kartais puikiai išsprendžia surinkimo problemą.

Na bet jeigu jūs nusprendėte medinį namelį surinkinėti patys. Tuomet jums pravers mūsų medinių namelių surinkimo instrukcija. Vadovaudamiesi ja būsite tikri jog namelį surinksite teisingai.

  1. Pirmiausia reikia surinkti namelio dugną. Išilgines lentas prisukti ir suformuoti kvadrato formos pagrindą ant kurio sukamos lentos skirtos grindims.
  • Tuomet statomos medinio namelio kojos ir paruoštas namelio grindų rėmas prisukamas prie jų. Žiūrėti nuotrauką:
kaip pastatyti vaikiska nameli
  • Sekantis etapas, medinio namelio sienos. Sukamos daililentės prie medinio namelio kojų, gražiai be tarpų, kad būtų saugu vaikams žaisti, ir vėjas nei lietus netrukdytų pramogoms. Nuotrauka pridedama.
  • Sekantis etapas namelio stogas, būtina stoga prisukti išilginiais varžtais, kad puikiai laikytų.
  • Laiptai, vienas iš esminių etapų, nes jie patirs daugiausiai apkrovų žaidžiant ir kad užtikrinti vaikų saugumą būtina juos įrengti kuo tvirčiau. Naudokite pridėtus varžtus L1 tik tuomet būsite tikri jog laiptai kokybiškai įrengti.
kaip pastatyti vaikiska nameli
  • Čiuožyklos montavimas – uždėkite čiuožykla į norimą vietą ir prisukite dviem medvaržčiais.
  • Kaip parodyta nuotraukoje surinkite sūpynių rėmą.
kaip pastatyti vaikiska nameli

Kaip pastatyti vaikišką namelį nėra sudėtinga su tinkama pagalba ir žiniomis, todėl linkime sėkmės renkant savo namelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *