Vaikų namelis puiki vieta praleisti laisvalaikį mažiesiems

Pirmiausia daugelis vaikų šiomis dienomis yra priklausomi nuo technologijų. Mažai sportuoja, juda, bendrauja, negauna gryno oro. Tėvai neriasi iš kailio, kad vaikus sudominti leisti laisvalaikį lauke. Bet neverta nuleisti rankų, tėvams į pagalbą skubą – vaikų namelis. Šie vaikų nameliai ypač išpopuliarėjo kuomet tapo prieinami visiems. Medinių namelių gamintojai pastebėją pasiūlą, ir kad tėvai linkę investuoti į vaikų gerovę ir sveikatą ieškojo sprendimų kaip padaryti jog medinis namelis būtų prieinamas visiems. Ir sprendimas buvo rastas. O dabar tėvai gali mėgautis įvairiausias vaikų namelių modeliais su visokiais priedais. Mediniai nameliai vaikams yra pagrindiniai namelių priedai yra sūpynės, čiuožykla, bei smėlio dėžė. Dažnai galima pamatyti net ir alpinisto sienelę ar gaisrininko nusileidimo vamzdį. Pradėjus rinktis namelį, darosi painu, nes skirtingas kainų diapazonas nurodo skirtingus namelių tipus.

Už kelis šimtus eurų galima nusipirkti namelį be priedų. Jame vaikai galės atisdaryti dureles bei vieną ar kelis langelius. Kylant kainai iki keturių – penkių šimtų eurų nameliai tobulėja ir galime sutikti namelių su čiuožykla ir smėlio dėže. Kylant kainai iki aštuonių šimtų eurų diapazono nameliai tampa visa žaidimų aikštele, su visais įmanomais priedais. Todėl kiekvienas tėvelis pagal savo biudžetą gali išsirinkti namelį vaikams.

Kaip matome vaikų namelis kaina priklauso nuo jo dydžio ir komplektacijos. Bet iš ko visgi medinis namelis pagamintas?

Vaikų nameliai pagaminti iš pušies ir eglės medienos. Dažniausiai pasirenkamas spygliuotis dėl jo konstrukcinių savybių kurios pasiteisina ir ilgai tarnauja lauke. Tinkamai apdirbtos eglės ir pušies lentos, išdžiovintos atrinktos ir impregnuotos suteikia nameliui ilgaamžiškumą.

Pristatymas ir surinkimas

Daugelis tėvų sudvejoja, kai pamato jog mediniai vaikų namelis pristatomas nesurinktas. Ir kad reikės sukti galvą kaip jį surinkti. Išties šis procesas nėra sudėtingas, nes pridedama išsami instrukcija. Bet čia kaip ir visur gamintojai apgalvojo, jie siūlo medinio namelio vaikams surinkimo paslauga jūsų kieme, todėl už papildomą mokestį, toks namelis kurį užsakėte bus pristatytas ir surinktas jūsų kieme.

vaikų namelis

Jeigu vis dar dvejojate ar pirkti medinį namelį, vienareikšmiškas atsakymas – nedvejokite. Namelis suteiks galimybę sudominti vaikus aktyviu laisvalaikiu lauke, jie mažiau praleis laiko prie ekranų, bei aktyviai sportuos lauke.