Medinių namelių gamyba

Medinių namelių gamyba

Medinių namelių gamyba – mūsų komandos dirba Jums iš visos širdies! Stengiamės jog viskas, nuo komunikacijos iki namelio atvežimo ir surinkimo vyktų sklandžiai bei visi klientai liktų patenkinti! Žinoma, kaip ir visur vyksta nenumatytų situacijų, tačiau visada problemas sprendžiama draugiškai ir norime padėti savo klientams. Tačiau tų problemų niekada nebuvo dėl kokybės ar nepasitenkinimas nameliu!

Mes naudojame tik kokybišką atronktą medieną, kuri tarnaus Jums labai ilgą laiką, taip pat namelius impregnuojame aukščiausios kokybės impregnantais, kurie dar labiau prailgina namelio gyvavimo laiką! Mediena tarnaus ilgai ir atlaikys ne vieną žaidimų draugą.

Medinių namelių gamyba

Nuo tos akimirkos, kai klientas pasirenka mūsų namelius, mes komunikuojame ir ieškome geriausių sprendimų Jūsų individualiam užsakymui, bendraujame norėdami sužinoti tiek tėvų, tiek vaikų poreikius, ko jie tikisi, kokių pramogų lauke norėtų ir pagal amžių bei norus parenkame patį geriausią namelio variantą!

Taip pat deriname ne tik gražiausią ir tinkamiausią variantą bei ir dizainą, namelio spalvas, čiuožyklos ir supynių spalvas ir visą bendrą estetinį namelio vaizdą. Kadangi mes norime padaryti visus savo klientus laimingus, viską išsiaiškiname iki smulkmenų jog neįvyktų nesusikalbėjimas, geriau pasiteirauti keletą kartų ir priimti bendrus sprendimus, kurie bus naudingi klientui! 

Galime pasidžiaugti jog rinkoje esame ko ne pigiausi, tačiau dėl to nenukenčia namelių kokybė ar gaminimo terminas, tieisog mes dirbame dėl mūsų mažųjų klientų šypsenų ir marža darbo minimali. Kadangi mylime tai ką darome ir norime kuo daugiau vaikų pralinksminti jog jie galėtų savo kieme turėti savo svajonių namelį! Taip mes stengiamės ir prisidėti prie to jog auganti karta nepamirštų, kokie smagūs žaidimai gryname ore ir pamirštų nors trumpam telefonus ir kompiuterius, o grįžtų į tokią smagią vaikystę, kokia buvo ir mūsų, kuomet purvini iki pat pirštų galiukų, mėgaudavomės buvimu lauke, kartais pamiršdami vakarienę, sugraužę neprinokusį obuolį, tačiau laimingi. O vakare krisdavome į sapnų karalystę, kaip lapeliai. Ir niekuomet nesijautėme neišsimiegoję ar nepabusdavome su galvos skausmais! Mediniai nameliai vaikams puiki pramoga visų amžių vaikams.

Taigi visi šio vaikystės gėrio linkime ir mūsų mažiesiems klientams!

5 komentarai apie “Medinių namelių gamyba”

  1. Atgalinis pranešimas: Mediniai nameliai - Jeigu vaikai turės veiklos kaime, suprantama bus

  2. Atgalinis pranešimas: Medinis namelis vaikams - geriausia pramoga ir veikla lauke

  3. Atgalinis pranešimas: Vaikų nameliai - projektuojami su čiuožyklomis bei kitais priedai

  4. Atgalinis pranešimas: Vaikų nameliai kaina - iš ko susideda namelių kaina ir kokie jie būna.

  5. Atgalinis pranešimas: Medinis namelis - vaikų žaidimų nameliai ir kitos pramogos vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *