Vaikų nameliai

Taigi jau ne už kalnų gražiausias ir smagiausias metų laikas vaikams, kuomet visą dieną gali žaisti kieme, apie nieką negalvoti, džiaugtis nerūpestinga vasarą ir pailsėti nuo televizoriaus bei kompiuterio ekranų. O mažiems vaikams tai ypatingai svarbu. Judėti lauke, o ne leisti laiką namie ant fotelio. Tai ypač svarbu mažiesiems. Kadangi blogos laikysenos viena iš priežaščių per mažas vaikų fizinis aktyvumas. Buvimas lauke šią situaciją tikrai pagerintų, o jeigu dar vaikai turėtų veiklos smagios tai padidintų jų norą dar daugiau laiko būti gryname ore. Taigi jei ir jūs nuspręsite jog medinė vaikų nameliai puikus pasirinkimas, kviečiame jau dabar atlikti užsakymus, kol dar nėra vasaros bumo ir ilgėjančio gamybos termino. Namelis bus puiki pramoga įvairaus amžiaus vaikams.

vaikų nameliai

Kai jau tėvai išsirenka vaikų nameliai, dažniausiai pasitaikantis klausimas ar reikia pasiruošti namelio pristatymui ir kur vaikų nameliai statyti kieme. Taigi pabandysime paprastai ir aiškiai atsakyti į šį visiems dažnai kylantį klausimą. Taigi medinio namelio statymo variantai yra du:

1.         Šiuos vaikų nameliai rekomenduojama statyti ant trinkelių arba asfaltuoto paviršiaus tam jog medis neturėtų tiesioginio kontakto su nuolant šlampančia žeme. Pasirinkę tokį statymo būdą medinio namelio gyvavimo laiką prailginsite dar daugiau. Tam jog medis nepradėtų greitai pūti labai svarbu išvengti tiesioginio kontakto su žole. Namelis vaikams – šis pasirinkimas būtų labiausiai rekomenduojamas, tačiau jeigu tokios galimybės jūsų kieme nėra, dar yra ir kitas variantas

2.         Jeigu kieme neturite pagrindo, kur būtų trinkelės ar asfaltas, galite tiesiog įsigyti keletą trinkelių statybos parduotuvėje ir tuomet kai mūsų mažylio palėpės komanda atvyks surinkti namelį, jo taškus, kurie liesis su žeme statys ant trinkelių. Taigi taip irgi vaikiškas medinis namelis išvengs tiesioginio kontakto su žeme.

vaikų nameliai

Šie du variantai abu yra geri ir naudingi norint prailginti medinio namelio vaikams gyvavima ir jog nepradėtų pūti namelio kojos po pirmos audros. Nors namelis ir impregnuotas, tačiau patariama vistiek pasaugoti ir kiek įmanoma labiau atsižvelgti į visas rekomendacijas. Tam jog galėtumete ne vieną vaiką užauginti šioje aikštelėje.

Verta paskaityti: