Vaikų nameliai kaina

Artėjant pavasariui, vaikų nameliai kaina, vis dažniau skamba tarp jaunų tėvelių diskusijų. Vieni kalba apie veiklas su vaikais, ką veikti šylant orams, kiti apie žaidimų aikšteles, treti apie planuojamus pirkinius savo vaikams. Vienas iš dažniausiai diskutuojamų objektų – vaikų nameliai. Kadangi tėveliai vaikams, liepia palaikyti savo kambario tvarką, bei pastoviai ,,komanduoja” ką kaip daryti, vaikai neturi savo kampelio kur būtų patys sau vadovai, ir galėtų daryti viską kaip ir ką nori. Čia geriausias sprendimas – vaikų nameliai. Vaikų namelyje – jūsų atžala, gali daryti viską ką širdis geidžia, o jums ramu, nes vaikai žaidžia gryname ore. Kadangi nameliai tokie naudingi ir sudomina bei sukuria veiklos vaikams, daugeliui tėvelių prieš perkant namelį, kyla klausimas o kaipgi išsirinkti ir kokie geriausi mediniai nameliai vaikams. Šiame straipsnyje padėsime išsirinkti namelį sau.

Verta paskaityti:

Pirmiausia vaikų nameliai būna – plastikiniai ir mediniai. Plastikiniai nameliai vežami iš kinijos, jie yra nudažyti įvairiausiomis spalvomis, bei patogiai sulankstomi. Todėl tai yra privalumas, norint juos transportuoti, ar sandėliuoti žiemai. Bet didelis minusas, dėl savo lengvos kontrukcijos, stipresniam vėjui pakilus, namelis yra nubloškiamas į sklypo kampą. Priešingai nei medinis namelis, kuris gaminamas iš Lietuviškos ekologiškos medienos, turi didelį svorį, ir jam jokie išoriniai aplinkos poveikiai nebaisūs. Mediniai nameliai vaikams gaminami iš pušies arba eglės medienos, nes pastaroji turi geriausią atsparumą lauko sąlygoms ir drėgmei. Mediena yra termiškai apdorojama, impregnuojama bei nudažoma pasirinkta spalva. Šie nameliai yra komplektuojami su begalę skirtingų pramogų vaikams tokiomis kaip: čiuožykla, supynės, karstymosi siena, smėliadėžė ir kitos. Plastikiniai nameliai neturi galimybės integruoti šių pramogų.

vaiku nameliai kaina

Vaikų nameliai – kaina

Kaip žinote, kadangi vaikų nameliai kaina yra skirtingų dydžių bei komplektacijų, konkrečią kainą sužinoti galite tik nurodę visus savo pageidavimus gamintojui ar platintojui. Norint sutaupyti, kaip ir kiekvieną sezoninę prekę, pirkite ne sezono metu, šiuo atveju žiemą. Taip sutaupysite ir namelis kainuos ženkliai pigiau. Galite rinktis be surinkimo paslaugos, bei dažymo darbus, jei turite garažą ar sandėliuką žiemą galite atlikti patys. Tuomet daugeliu atveju sutaupysite 50% kainos perkant šiuo būdų.

O kadangi perkate namelį savo vaikams, visada paklauskite jų nuomones, nes žaisti reikės ne Jums o jiems. Išklausę jų nuomonės padarykite pakeitimus, ir nudžiuginkite savo vaikus nauja pramoga kieme. Vaikai praleis daugiau laiko gryname ore, bei bus sveikesni ir laimingesni.

1 komentaras apie “Vaikų nameliai kaina”

  1. Atgalinis pranešimas: Mediniai nameliai vaikams - vaikų nameliai ir viskas apie vaikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *