Medinis namelis vaikams- kaip išsirinkti?

Dažnai gauname tėvelių klausimus, ar visgi aišteles vaikai naudoja tikslingai, ar dažnai jose žaidžia, iki kokio amžiaus vaikai gali žaisti bei kiek vaikų telpa kiekvienoje iš aikštelių! Į visus šiuos klausimus, mes esame pasirengę Jums atsakyti individualiai, pagal situaciją, tačiau šiandien norime trumpai papasakoti visgi apie aikštelių populiarumą tarp vaikų ir panaudojimo būdus! Visi tėvai, kurie užsisako medinis namelis vaikams, lieka patenkinti. Pirmiausia, turbūt, įvertina savo vaikų pomėgius ir norą žaisti lauke.

medinis namelis vaikams

Žinoma, aikštelės vargiai sudomins 16mečius, tačiau gauname daugybę gražių atsiliepimų ir iš 13-14metų vaikų, kurie vis dar sugalvoja, kaip smagiai išnaudoti kieme esanti vaikišką medinį namelį! Visgi šios aikštelės populiariausios tarp 2-10metų vaikų. Kartais net mus pačius stebina, kiek ilgai vaikai mėgsta žaisti smėlio dėžėje jog atrodo amžius net neriba. Tad jei auginate 2-10 metų vaikus ir dar kelis, tai pats smagiausias pasirinkimas vaikų žaidimams lauke. Čia praleis didžiąją savo laiko dalį, o grynas oro niekada nebus per daug, ypač šiltomis vasaros dienomis! O panaudojimo būdų nameliai turi labai daug! Juose galima išnaudoti ne tik pridėtus priedus, tokius kaip čiuožykla ar supynes, tačiau jie ir lavina vaikų fantaziją, kiek daug jie gali sugalvoti užsiėmimu savo erdvėje, kaip gali susikurti savo namelio vidų, įsirengti staliuką ar kitaip papuošti žaidimų erdvę.

Dažnai tėvai pasakoja, kaip mažieji namelio gyventojai nori pusryčiauti namelyje, gerti kakavą, žaisti stalo žaidimus. Medinis namelis vaikams – džiaugsmas tiek vaikams tiek tėvams. Vienas iš įdomiausių praleidimo būdų kuomet vaikai stebėjo iš namelio krentančias žvaigždes ir visas planetas per tėvų teleskopą. O papasakotos istorijos, rodo jog vaikai labai įsijaučia į įvairius žaidimus ir džiaugiasi jog gali susikurti savo žaidimų erdvę, atskiroje patalpoje. Vaikai įsitaiso čia naktimis netgi miegoti. Žinoma, vietos ankštoka miegui, tačiau tėvai sužavėti vaikų išrandingumu pasakoja, kaip susisukę į miegmaišius, šiltas vasaros naktis praleidžia būtent namelyje su draugais užkandžiaudami, pasakodami įvairias istorijas ir bendraudami gyvai! O vienas iš didžiausių tėvų lūkesčių perkant šiuos namelius, atitraukti vaikus nuo informacinių technologijų ir grąžinti į žaidimus gryname ore ir realiame pasaulyje! O mes esame labai laimingi jog galime prie to prisidėti ir pradžiuginti daugybę vaikų ir tėvų!

1 komentaras apie “Medinis namelis vaikams- kaip išsirinkti?”

  1. Atgalinis pranešimas: Medinių namelių gamyba - viskas apie medinių namelių gamyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *