Griovimas ar renovacija

Šių dienų vienas iš esminių klausimų yra griovimas ar renovacija? Pabandysime į jį atsakyti. Visų pirmą perkant pastatą turi būti įvertinami keli aspektai, ir atsakyti keli klausimai, ar jūs perkate vietą? Ar perkate patį namą, ar perkate vietą ir namą. Bei įsivertinti namo konstrukciją bei esamą būklę.

Žinoma gyventi naujame name visada yra smagiau negu sename, bet ar senas restauruotas negali prilygti naujam? Dėja atsakymas yra vienas, seni namai nebuvo sukurti stovėti 100-200 metų todėl ir jų fizinė būklė metams begant blogėja ir reikalauja arba restauracijos arba griovimo ir naujos statybos.

Didelė dalis žmonių kurie nusipirko seną pastatą paskaičiavę, kad pigiau bus renovuoti, nusprendė tai ir daryti. Bet didžiausia klaida buvo tai, kad nuėmus seno pastato apdaila, pasimatė tikroji namo būklę, kuri buvo kritinė, net menkiausias žemės drebėjimas būtų galimai pažeidęs galutinai namo konstruktyvą. Todėl jiems teko dalis išlaidų už renovaciją, ir visos išlaidos už griovimo darbus senojo pastato, ir naujo statymo. Tiesa jiems net nepavyko išsaugoti pamatų, nes naujos statybos namas buvo visai kito išplanavimo.

Kaip išvengti tokių klaidų? Jeigu perkate seną namą, būtų puiku gauti leidimą praardyti kokia sieną ir pasižiūrėti betono ar sienos konstrukcijos kokybę, nes atvirai kalbant tai “katės pirkimas maiše” nematant kaip atrodo namo konstrukcijos ir laikančiųjų sienų būklė. Jeigu pardavėjas neleidžia to padaryti, matomai žino pastato trūkūmus ir bando juos užglaistyti ir nerodyti.

griovimas ar renovacija

Norint atlikt griovimo darbus yra reikalingi specialūs leidimai, reikia vadovautis griovimo etapais, žinoti kaip elgtis su asbestu, su kokiais įrengimais dirbti, kokią techniką naudoti. Dažnai patiems užsiimti vienkartiniu pastato griovimu neapsimoka, ir pigiau ir greičiau yra kreiptis į griovimo įmonę. Griovimo įmonėje sudarytas griovimo planas bus efektyvus, jie išims greičiau griovimo leidimus. Turėdami savo griovimo techniką, kranus ir traktorius, jie namą nuvers ir statybines atliekas išveš per kelias dienas. O patiems griovimas gali trukti ženkliai ilgiau.

Atsakymas į klausimą griovimas ar renovacija. Mūsų rekomendacija – geriausia pirkti naujos statybos būstą, jūs sutaupysite daug laiko ir pinigų. Na o jeigu perkate vietą, tuomet išsirinkite patikimą griovimo įmonę ir sklandžiai atlikti griovimo darbus ir pradėkite naują statybą.

2 komentarai apie “Griovimas ar renovacija”

  1. Atgalinis pranešimas: Griovimo darbai daugiabutyje - vienas aktualiausiu griovimų Klaipėdoje

  2. Atgalinis pranešimas: Šiukšlių išvežimas klaipėdoje kaina - statybinių atliekų utilizavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *