Griovimo darbai daugiabutyje

Turbūt gyvenant senos statybos daugiabutyje, nekarta teko apsvarstyti remonto galimybę. Taip atsinaujinti nori daugelis, todėl puiki proga ekonomikai augant tai padaryti. Griovimo darbai daugiabutyje klaipėdoje dirba puikūs specialistai, kurie padės Jums atlikti remonto darbus daugiabutyje, padės išgriauti nereikalingas sienas, bei suformuos kambarius pagal jūsų pageidavimas. Didžioji dalis žmonių mano, kad remonto darbai užima daug laiko ir pastangų, bet jie klysta. Pasirenkant profesionalų komandą, kurie kartais daugiau kainuoja nei samdant atskirus žmones iš skelbimų portalų, atlieka darbus ženkliai greičiau bei patikimiau, nei kiti. Todėl, kad būtų lengviau įsivaizduoti nuo ko pradėti remonto darbus pateiksime darbų eigos planą tipiniam daugiabučio namo sienos griovimo, patalpų ir erdvių praplėtimo, bei atnaujinimo ir remonto darbų eigą.

Griovimo darbai daugiabutyje

Pirmiausia nuspręskite kas labiausiai trukdo jūsų bute esančiame daugiabutyje. Svarbu paminėti daugelis nori didesnių erdvių, apjungiaunt virtuvę su svetaine, bei sujungiant tuoletą su vonia. Taip esamos patalpos padidėja ir įneša namams jaukumo bei šiuolaikiškumo. Norint atlikti šiuos patalpų padidinimus turite pirmiausia atlikti esamų sienų griovimo darbus daugiabutyje. Jeigu gyvenate Klaipėdoje, nebėda, patys geriausi griovimo darbai būtent atliekami Klaipėdoje.

Taip pat verta paskaityti:

Griovimo darbai daugiabutyje būtina gauti leidimus jiems atlikti, todėl nepamirškite, kad griaunant laikančiąją sieną leidimas atlikti griovimo darbus būtinas. Atliekant kitus smulkius griovimus, šie leidimai nebūtini.

Atliekant remontą, geriausia visus baldus ir bei daiktus išnešti iš buto, kad baldai ir jūsų daiktai netrukdytų atlikti darbų greitai. Nes ir profesionalams, papildomas baldų nešiojimas užima nemažai laiko.

Atliekant griovimo darbus būtinos apsaugos priemonės, tokios kaip šalmas, akiniai, darbo batai su pastiprinti priekiu. Nepamirškite ir apsauginės kaukės, kuri apsaugos jūsų kvepavimo takus nuo tinko ir cement dulkių, kurių būna labai daug.

Atlikus griovimo darbai daugiabutyje sutvarkomi sienų angokrasčiai ir visi kraštai, išlyginamas paviršius, nuglaistomos sienos. Tuomet leidžiama joms išdžiūti ir atliekami dažymo darbai. Dažnai jeigu sienos labai nelygios, montuojami profiliai ir sukamas gipso kartonas ant jų, tuomet užglaistomos siūlės ir tik tuomet dažoma. Viskas priklauso nuo esamos sienos ir jos būklės.

Vėliau išsirenkate nauja grindų dangą, bei baldus ir Jūsų remontas baigtas Ir galite mėgautis puikiu rezultatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *