Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje Kaina

Šioje temoje aptarsime pagrindines problemas kurias sukelia susidariusių atliekų, šiukšlių ulitizavimo ir išvežimo problema Klaipėdoje. Šiukšlių išvežimas klaipėdoje kaina svarbus klausimas kylantis visiems kurie pirmą kartą susiduria su statybinėmis atliekomis ir šiukšlėmis. Pirmiausia, aptarsime šiukšlių ir statybinių atliekų rūšis, bei utilizavimo bei antrinio panaudojimo galimybes. Taigi kokios šiukšlės būna ir ką reikia daryti su jomis:

  • Buitinės atliekos yra pagrindinė atliekų rūšis kuri susidaro kiekvieno namų ūkio veikloje. Tai yra visos atliekos susidarančios buityje. Maisto likučiai, įpakavimai bei kitos atliekos. Šios atliekos yra išvežamos Klaipėdos miesto atliekų tvarkymo tarnybomis, ir didelė problema nesusidaro, nes atliekomis pasirūpina miestas.
buitines atliekos
  • Statybinės atliekos ir šiukšlės pagrindinė problema. Šios statybinės atliekos susidaro kuomet, namų ūkiai nusprendžia statyti naujos statybos namus, renovuoti ir griauti esamus. Tuomet didelis atliekų kiekis priklauso nuo naudojamų medžiagų. Naujos statybos metu tai pagrindinės atliekos yra visos naujų medžiagų įpakavimų bei atražų atliekos. Kadangi visos statybinės medžiagos yra vienaip ar kitaip įpakuotos, tai yra plastikinė plėvelė, palates, medienos atliekos ir kt. Naujos statybos metu derėtų jas rūšiuoti, plastiką dėti į vieną konteinerį ar krūva, o medieną į kitą, tuomet bus lengviau jas utilizuoti jau sūrūšiuotas. Griovimo darbų metu susidarančios statybinės atliekos būna gruzas, betono atliekos, visokie blokeliai, senos durys, langai, gipsas, tinkas ir visos kitos atliekos. Daugelį šių atliekų panaudoti antrą kartą neįmanoma. Bet yra keli būdai, kaip galima tai padaryti. Pirmiausia medienos atliekos, jas galima kaupti, supjauti į tam tikras malkų dydžio atliekas ir kūrenti. Taip ne tik nereikės mokėti pinigų utilizavimui bet ir galėsite gauti naudos žiemą. Gruzo ir blokelių atliekas galima smulkinti, ir naudoti pakelti sklypui ar pagerinti žviruoto kelio kokybę.

Kaip matote pagrindinės atliekos yra skirtomos į dvi rūšis tai buitinės ir statybinės atliekos. Didėlė problema ir dėmesys yra skiriamas statybinių atliekų utilizavimui, todėl dėrėtų žinoti kaip su jomis elgtis.

Po griovimo darbų visas susidarusias atliekas, galite patys vežti į pridavimo aikšteles, kurias Klaipėdos miestas pats įsteigė. Vienam žmogui per metus galima priduoti nemokamai iki 200kg gruzo ir statybinių atliekų. Jeigu manote, kad jūs turite daugiau ir nenorite sukti galvos kaip su jomis elgtis, Klaipėdoje yra nemažai įmonių kurios šias atliekas gali surinkti ir šiukles išvežti iš jūsų buto ar kiemo.

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina susideda iš kelių etapų. Pirmas tai yra akivaizdus šiukšlių kiekis. Kuo daugiau bus šiukšlių tuo brangiau kainuos. Antras tai yra kokiame aukšte ir vietoje šiukšlės bus renkamos. Jeigu daugiabutyje devintame aukšte, tai reikės jas nešioti, ir ta kelia kainą. Jeigu gyvenate nuosavame name ir privažiavimas yra patogus, tuomet bus ženkliai pigiau. Norint sutaupyti galite šiukšles išnešti į kiemą, taip bus pigiau.

šiukšlių išvežimas klaipėdoje kaina

Klaipėdoje šiukšlių surinkimo ir utilizavimo paslaugas pigiausiai teikia: siuksliu-isvezimas.lt komanda. Jų patirtis ir įkainiai yra priimtini Klaipėdiečiams, todėl šios įmonės paslaugos stipriai paplitusios Klaipėdoje ir Rajone. Norint sužinoti savo šiukšlių išvežimo kainą, tiesiog paskambinkite ir pasikonsultuokite su vadybininku.

Kontaktai:

Panašūs straipsniai: