Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla

Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla tapo ypatingai populiarūs tarp tevų kurie augina vaikus. Kadangi nameliai patys greitai atsibosta, kai komplektuojami kartu su čiuožykla ir sūpynėmis situacija pasikeičia radikaliai. Kadangi vaikams atsibodus veikti kurią nors veiklą, jie gali eiti žaisti į smėlio dėžę, ar čiuožinėti nuo čiuožyklos ir tai gali testis visa dieną. Todėl tokio tipo vaikiški nameliai ypatingai populiarėja ir jų paklausa auga kas met. Ne išimti ir medinių namelių gamintojai, kurie išaugusią paklausą bando užpildyti pasiūla, ir projektuoja įvairaus tipo namelius, įvairiausių dydžių bei komplektacijų. Kad pirkėjams būtų lengviau išsirinkti sau tinkamą ir nereikėtų varginti galvos, dėl komplektacijos ar jos išdėliojimo mediniame vaikų namelyje. Medinis namelis vaikams vienas iš populiariausių pirkinių šiomis dienomis jaunų tėvų.

Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla

Šie nameliai vaikams gaminami tik iš spygliuočio medienos. Kadangi spygliuotis yra puiki statybos mediena, ir tinkamai impregnavus jį jis gali neprarasti savo prekinės išvaizdos ištisus metus. Todėl renkantis namelį savo vaikams svarbu į tai atkreiptį dėmesį ir užtikrinti kad namelis bus geriausias, nes tik pilnos komplektacijos namelis nenusibos jūsų vaikams.

Medinio namelio kaina susideda kaip ir kitų produktų tokių kaip mašina – nuo komplektacijos. Kuo daugiau priedų prikomplektuosite prie namelio tuo jis bus brangesnis, bet ir vaikams bus daugiau veiklos, todėl namelio kaina tiesiogiai proporcinga vaikų praleistam laikui gryname ore lauke. Turbūt nieko nėra svarbiau už vaikų praleistą laiką ore, todėl ir investicija turėtų būti atitinkama.

Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla pristatomi dėžėje nesurinkti. Todėl gavus namelį, reikės pasitelkti meistro įgūdžius ir patiems surinkti savo namelį. Įrankiai namelio surinkimui: suktukas, veržliaraktis, gulsčiukas ir kt. Jeigu manote kad surinkti nepavyks ar neturite reikiamų įgudžių ar įrankių, gamintojai teikia surinkimo paslaugą Lietuvoje, kuomet užsakius namelį, jį jums pristatys į namus ir surinks jūsų nurodytoje vietoje. Todėl nereikės jums rūpintis jo surinkimu ir galėsite iškart mėgautis nameliu.

Namukai vaikams teikia naudą, kuri apima ne tik vaiko fizinę bet ir psichinę ir emocinę būklę. Vaikai auga sveikesni ir laimingesni, nei praleisdami savo visas dienas ekranuose.

Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla